Jdi na obsah Jdi na menu

O pohár primátora města Kladna

20. 9. 2008

V sobotu ráno ještě za šera vyrážíme směr Kladno-Rozdělov. Tentokrát jsem konečně nazabloudila, protože jsme tam už párkrát byli na hodině flyballu.

Závod o pohár primátora města Kladna je již tradiční, ale zatím jsem na tomhle cvičáku neměla, co se závodů týče, štěstí. Ale hned když jsme přijeli na cvičák, "kluky" pozitivně naladila a přivítala choďácká slečna Shagí, která spolu s paničkou Janou přijely závodit do kategorie ZZO, která byla kategorií nejobsazenější (12 závodníků).

Organizace šla plynule, a tak jsme hned po nástupu odjeli na stopy. Byly na strništi a foukal silný vítr, což se prakticky u všech závodníků ukázalo na bodovém hodnocení. Basík měl v kategorii nejlepší stopu, i když opět zatlouk druhý předmět a první označil "za 5", protože sice stál, ale jakmile jsem k němu došla, opět samostatně a hlavně předčasně vyrazil - celkem jsme dostali 80 bodů.

Poslušnost měl opět pěknou, veselou, celkem 91 bodů, nejlepší v kategorii.

ObrazekNa obraně nevyštěkal figurantku, a já místo abych mu dala druhý povel revír, tak jsem tam stála jak přimražená a čekala. Proč mu nemoct že..

Takže jsme si odnesli 87 bodů a celkově tak v kategorii ZVV1 obsadili 1.místo.

VIVAT BASÍK!

Obrazek